MVM3JB330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MVM3JB330R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT
lomakkeissa: 1.MVM3JB330R.pdf2.MVM3JB330R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
MVM3JB330R: n tekniset tiedot
Osa numero MVM3JB330R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 859807 pcs Tietolomake 1.MVM3JB330R.pdf2.MVM3JB330R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Sarja MVM paneeli tila 330 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet MVM 3 330 5% B