MVM3JB62K0
Tuote-esittely
Osa numero: MVM3JB62K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 62K OHM 3W 5% CERAMIC VERT
lomakkeissa: 1.MVM3JB62K0.pdf2.MVM3JB62K0.pdf
  • Viesti
MVM3JB62K0: n tekniset tiedot
Osa numero MVM3JB62K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 62K OHM 3W 5% CERAMIC VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 749084 pcs Tietolomake 1.MVM3JB62K0.pdf2.MVM3JB62K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Sarja MVM paneeli tila 62 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet MVM 3 62K 5% B