MVM3JB49K9
Tuote-esittely
Osa numero: MVM3JB49K9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 49.9K OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.MVM3JB49K9.pdf2.MVM3JB49K9.pdf
  • Viesti
MVM3JB49K9: n tekniset tiedot
Osa numero MVM3JB49K9 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 49.9K OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 826109 pcs Tietolomake 1.MVM3JB49K9.pdf2.MVM3JB49K9.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Sarja MVM paneeli tila 49.9 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 49.9 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film