RNF14CTD1K15
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14CTD1K15
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.15K OHM 1/4W 0.25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14CTD1K15.pdf2.RNF14CTD1K15.pdf
  • Viesti
RNF14CTD1K15: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14CTD1K15 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.15K OHM 1/4W 0.25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2185184 pcs Tietolomake 1.RNF14CTD1K15.pdf2.RNF14CTD1K15.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.15 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.15 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film