RNF14CTD1K65
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14CTD1K65
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.65K OHM 1/4W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14CTD1K65.pdf2.RNF14CTD1K65.pdf
  • Viesti
RNF14CTD1K65: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14CTD1K65 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.65K OHM 1/4W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1997073 pcs Tietolomake 1.RNF14CTD1K65.pdf2.RNF14CTD1K65.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 1.65 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T1 1.65K 0.25% R