RNF14CTD20K5
Tuote-esittely
Osa numero: RNF14CTD20K5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20.5K OHM 1/4W .25% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNF14CTD20K5.pdf2.RNF14CTD20K5.pdf
  • Viesti
RNF14CTD20K5: n tekniset tiedot
Osa numero RNF14CTD20K5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20.5K OHM 1/4W .25% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1988372 pcs Tietolomake 1.RNF14CTD20K5.pdf2.RNF14CTD20K5.pdf
Toleranssi ±0.25% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNF paneeli tila 20.5 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RN 1/4 T1 20.5K 0.25% R