RNS2FAD180K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD180K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNS2FAD180K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 180K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: RNS2FAD180K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RNS2FAD180K: n tekniset tiedot
Osa numero RNS2FAD180K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 180K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1305132 pcs Tietolomake RNS2FAD180K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
Sarja RNS paneeli tila 180 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 180 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film