RNS2FTD3K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FTD3K32 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNS2FTD3K32
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.32K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: RNS2FTD3K32.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RNS2FTD3K32: n tekniset tiedot
Osa numero RNS2FTD3K32 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.32K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1644155 pcs Tietolomake RNS2FTD3K32.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
Sarja RNS paneeli tila 3.32 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 3.32 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film