RNS2FAD332K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD332K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNS2FAD332K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 332K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: RNS2FAD332K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RNS2FAD332K: n tekniset tiedot
Osa numero RNS2FAD332K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 332K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1467070 pcs Tietolomake RNS2FAD332K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
Sarja RNS paneeli tila 332 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Yksityiskohtainen kuvaus 332 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
RNS25R
RNS25R
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: POT 25 OHM 300W WIREWOUND LINEAR