RSF1FB100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FB100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FB100K.pdf2.RSF1FB100K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF1FB100K: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FB100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1679167 pcs Tietolomake 1.RSF1FB100K.pdf2.RSF1FB100K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 100K 1% A
RS 1 100K 1% A-ND
RS1100K1%A
RS1100K1%A-ND
RS1100KFA
RS1100KFA-ND
RSF 1 100K 1% A
RSF 1 100K 1% A-ND