RSF1FB165R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB165R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FB165R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 165 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FB165R.pdf2.RSF1FB165R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF1FB165R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FB165R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 165 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1820179 pcs Tietolomake 1.RSF1FB165R.pdf2.RSF1FB165R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 165 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 165 1% A
RS 1 165 1% A-ND
RS11651%A
RS11651%A-ND
RS1165FA
RS1165FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 165 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film