RSF1FB115R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB115R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FB115R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 115 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FB115R.pdf2.RSF1FB115R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF1FB115R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FB115R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 115 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1893294 pcs Tietolomake 1.RSF1FB115R.pdf2.RSF1FB115R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 115 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 115 1% A
RS 1 115 1% A-ND
RS11151%A
RS11151%A-ND
RS1115FA
RS1115FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 115 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film