RSF1FT84K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT84K5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT84K5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 84.5K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT84K5.pdf2.RSF1FT84K5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSF1FT84K5: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT84K5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 84.5K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1998788 pcs Tietolomake 1.RSF1FT84K5.pdf2.RSF1FT84K5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 84.5 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 84.5K 1% R
RS 1 84.5K 1% R-ND
RS184.5K1%R
RS184.5K1%R-ND
RS184.5KFR
RS184.5KFR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 84.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film