RSF1FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FTR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FTR100.pdf2.RSF1FTR100.pdf
  • Viesti
RSF1FTR100: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 829077 pcs Tietolomake 1.RSF1FTR100.pdf2.RSF1FTR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 0.1 1% R
RS 1 0.1 1% R-ND
RS10.11%R
RS10.11%R-ND
RS10.1FR
RS10.1FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film