RSF1FT95R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT95R3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT95R3
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 95.3 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT95R3.pdf2.RSF1FT95R3.pdf
  • Viesti
RSF1FT95R3: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT95R3 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 95.3 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1936147 pcs Tietolomake 1.RSF1FT95R3.pdf2.RSF1FT95R3.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 95.3 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 95.3 1% R
RS 1 95.3 1% R-ND
RS195.31%R
RS195.31%R-ND
RS195.3FR
RS195.3FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 95.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film