RSF2FB590R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB590R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FB590R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 590 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FB590R.pdf2.RSF2FB590R.pdf
  • Viesti
RSF2FB590R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FB590R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 590 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1179694 pcs Tietolomake 1.RSF2FB590R.pdf2.RSF2FB590R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 590 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 590 1% A
RS 2 590 1% A-ND
RS25901%A
RS25901%A-ND
RS2590FA
RS2590FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 590 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film