RSF2FB6R81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB6R81 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FB6R81
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FB6R81.pdf2.RSF2FB6R81.pdf
  • Viesti
RSF2FB6R81: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FB6R81 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 6.81 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1170918 pcs Tietolomake 1.RSF2FB6R81.pdf2.RSF2FB6R81.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 6.81 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 6.81 1% A
RS 2 6.81 1% A-ND
RS26.811%A
RS26.811%A-ND
RS26.81FA
RS26.81FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 6.81 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film