RSF2FBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FBR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FBR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FBR100.pdf2.RSF2FBR100.pdf
  • Viesti
RSF2FBR100: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FBR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 550111 pcs Tietolomake 1.RSF2FBR100.pdf2.RSF2FBR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 0.1 1% A
RS 2 0.1 1% A-ND
RS20.11%A
RS20.11%A-ND
RS20.1FA
RS20.1FA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film