RSF2JT4K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT4K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JT4K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.5K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JT4K50.pdf2.RSF2JT4K50.pdf
  • Viesti
RSF2JT4K50: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JT4K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.5K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2490500 pcs Tietolomake 1.RSF2JT4K50.pdf2.RSF2JT4K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 4.5 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.5 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film