RSF2JT4R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT4R30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JT4R30
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.3 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JT4R30.pdf2.RSF2JT4R30.pdf
  • Viesti
RSF2JT4R30: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JT4R30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.3 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2458556 pcs Tietolomake 1.RSF2JT4R30.pdf2.RSF2JT4R30.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 4.3 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 4.3 5% R
RS 2 4.3 5% R-ND
RS24.35%R
RS24.35%R-ND
RS24.3JR
RS24.3JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film