RSF2JT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT4K70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JT4K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JT4K70.pdf2.RSF2JT4K70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RSF2JT4K70: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JT4K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2762444 pcs Tietolomake 1.RSF2JT4K70.pdf2.RSF2JT4K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 4.7 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 4.7K 5% R
RS 2 4.7K 5% R-ND
RS24.7K5%R
RS24.7K5%R-ND
RS24.7KJR
RS24.7KJR-ND
RSF 2 4.7K 5% R
RSF 2 4.7K 5% R-ND