RSMF3JA620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JA620R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3JA620R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 620 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3JA620R.pdf2.RSMF3JA620R.pdf
  • Viesti
RSMF3JA620R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3JA620R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 620 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1208250 pcs Tietolomake 1.RSMF3JA620R.pdf2.RSMF3JA620R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 620 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 620 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film