RSMF3JB100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB100K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3JB100K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100K OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3JB100K.pdf2.RSMF3JB100K.pdf
  • Viesti
RSMF3JB100K: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3JB100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1390083 pcs Tietolomake 1.RSMF3JB100K.pdf2.RSMF3JB100K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 100 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 100K 5% A