RSMF3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF3JB100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF3JB100R.pdf2.RSMF3JB100R.pdf
  • Viesti
RSMF3JB100R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF3JB100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1218375 pcs Tietolomake 1.RSMF3JB100R.pdf2.RSMF3JB100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 3 100 5% A
RSM31005%A
RSM31005%A-ND
RSM3100JA
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film