RSPF12JT270R
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF12JT270R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF12JT270R.pdf2.RSPF12JT270R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSPF12JT270R: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF12JT270R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2795917 pcs Tietolomake 1.RSPF12JT270R.pdf2.RSPF12JT270R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 270 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSPF 1/2 270 5% R