RSPF12JT470K
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF12JT470K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 470K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF12JT470K.pdf2.RSPF12JT470K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSPF12JT470K: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF12JT470K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3094705 pcs Tietolomake 1.RSPF12JT470K.pdf2.RSPF12JT470K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 470 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSPF 1/2 470K 5% R