RSPF12JT470R
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF12JT470R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF12JT470R.pdf2.RSPF12JT470R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RSPF12JT470R: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF12JT470R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3224246 pcs Tietolomake 1.RSPF12JT470R.pdf2.RSPF12JT470R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 470 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film