RSPF1JT22K0
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF1JT22K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 22K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF1JT22K0.pdf2.RSPF1JT22K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSPF1JT22K0: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF1JT22K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 22K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2624218 pcs Tietolomake 1.RSPF1JT22K0.pdf2.RSPF1JT22K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 22 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 22 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film