RSPF1JT22R0
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF1JT22R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF1JT22R0.pdf2.RSPF1JT22R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RSPF1JT22R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF1JT22R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 22 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2521787 pcs Tietolomake 1.RSPF1JT22R0.pdf2.RSPF1JT22R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 22 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSPF 1 22 5% R