RSPF1JT4K70
Tuote-esittely
Osa numero: RSPF1JT4K70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSPF1JT4K70.pdf2.RSPF1JT4K70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
RSPF1JT4K70: n tekniset tiedot
Osa numero RSPF1JT4K70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2906480 pcs Tietolomake 1.RSPF1JT4K70.pdf2.RSPF1JT4K70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -200/ +350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja RSPF paneeli tila 4.7 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSPF 1 4.7K 5% R