RV431K10T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV431K10T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV431K10T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
lomakkeissa: RV431K10T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
RV431K10T: n tekniset tiedot
Osa numero RV431K10T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 660000 pcs Tietolomake RV431K10T.pdf
Varistorijännite (Typ) 430V Varistorin jännite (min) 387V
Varistorin jännite (maksimi) 473V Sarja RV
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Disc 10mm
Muut nimet RV431K10TTR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 350V
Suurin AC volttia 275V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 65J Yksityiskohtainen kuvaus 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Nykyinen - Surge 2.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 230pF @ 1kHz