RV471K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV471K07T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV471K07T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
lomakkeissa: RV471K07T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
RV471K07T: n tekniset tiedot
Osa numero RV471K07T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1171478 pcs Tietolomake RV471K07T.pdf
Varistorijännite (Typ) 470V Varistorin jännite (min) 423V
Varistorin jännite (maksimi) 517V Sarja RV
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Disc 7mm
Muut nimet RV471K07TTR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 385V
Suurin AC volttia 300V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 29J Yksityiskohtainen kuvaus 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.2kA Kapasitanssi @ Taajuus 105pF @ 1kHz