RV431K14T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV431K14T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RV431K14T
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
lomakkeissa: RV431K14T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
RV431K14T: n tekniset tiedot
Osa numero RV431K14T Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 199927 pcs Tietolomake RV431K14T.pdf
Varistorijännite (Typ) 430V Varistorin jännite (min) 387V
Varistorin jännite (maksimi) 473V Sarja RV
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Disc 14mm
Muut nimet RV431K14TCT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 350V
Suurin AC volttia 275V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 115J Yksityiskohtainen kuvaus 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Nykyinen - Surge 4.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 460pF @ 1kHz