TCB15FB40L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TCB15FB40L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.04 OHM 15W 1% 4LEAD
lomakkeissa: TCB15FB40L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
  • Viesti
TCB15FB40L0: n tekniset tiedot
Osa numero TCB15FB40L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.04 OHM 15W 1% 4LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32933 pcs Tietolomake TCB15FB40L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±40ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.500" Square x 1.874" L (12.70mm x 47.60mm)
Sarja TCB paneeli tila 40 mOhms
Virta (wattia) 15W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 40 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Foil Sävellys Metal Foil