TCB5FB50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TCB5FB50L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TCB5FB50L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM 0.05 OHM 5W 1% 4LEAD
lomakkeissa: 1.TCB5FB50L0.pdf2.TCB5FB50L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
TCB5FB50L0: n tekniset tiedot
Osa numero TCB5FB50L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM 0.05 OHM 5W 1% 4LEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51662 pcs Tietolomake 1.TCB5FB50L0.pdf2.TCB5FB50L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±40ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" Square x 0.874" L (9.50mm x 22.20mm)
Sarja TCB paneeli tila 50 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Radial Muut nimet TCB 5 0.05 1% B