TCB3FB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TCB3FB10L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TCB3FB10L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.TCB3FB10L0.pdf2.TCB3FB10L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
TCB3FB10L0: n tekniset tiedot
Osa numero TCB3FB10L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43622 pcs Tietolomake 1.TCB3FB10L0.pdf2.TCB3FB10L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±40ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.311" Square x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Sarja TCB paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Radial Muut nimet TCB 3 0.01 1% B