WCB25JB47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WCB25JB47R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 47 OHM 5% 25W AXIAL
lomakkeissa: 1.WCB25JB47R0.pdf2.WCB25JB47R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WCB25JB47R0: n tekniset tiedot
Osa numero WCB25JB47R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 47 OHM 5% 25W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 232732 pcs Tietolomake 1.WCB25JB47R0.pdf2.WCB25JB47R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Sarja WCB paneeli tila 47 Ohms
Virta (wattia) 25W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.539" (13.68mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 47 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound