WCB5FB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCB5FB150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WCB5FB150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES CERM WW 5W 150 OHM 1%
lomakkeissa: 1.WCB5FB150R.pdf2.WCB5FB150R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
WCB5FB150R: n tekniset tiedot
Osa numero WCB5FB150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 5W 150 OHM 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 195349 pcs Tietolomake 1.WCB5FB150R.pdf2.WCB5FB150R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Sarja WCB paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WCB 5 150 1% B