WRF3JTR150
Tuote-esittely
Osa numero: WRF3JTR150
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 3W 0.15 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF3JTR150.pdf2.WRF3JTR150.pdf
  • Viesti
WRF3JTR150: n tekniset tiedot
Osa numero WRF3JTR150 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 3W 0.15 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5743 pcs Tietolomake 1.WRF3JTR150.pdf2.WRF3JTR150.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 150 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 3 0.15 5% R