WRF3JT27R0
Tuote-esittely
Osa numero: WRF3JT27R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 3W 27 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF3JT27R0.pdf2.WRF3JT27R0.pdf
  • Viesti
WRF3JT27R0: n tekniset tiedot
Osa numero WRF3JT27R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 3W 27 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6465 pcs Tietolomake 1.WRF3JT27R0.pdf2.WRF3JT27R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 27 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 3 27 5% R