WRF3JT2R00
Tuote-esittely
Osa numero: WRF3JT2R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES WW 3W 2 OHM 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WRF3JT2R00.pdf2.WRF3JT2R00.pdf
  • Viesti
WRF3JT2R00: n tekniset tiedot
Osa numero WRF3JT2R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES WW 3W 2 OHM 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2997 pcs Tietolomake 1.WRF3JT2R00.pdf2.WRF3JT2R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +900ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
Sarja WRF paneeli tila 2 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WRF 3 2 5% R
WRF325%R
WRF325%R-ND
WRF32JR
WRF32JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 225°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound