WW10FB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10FB75R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW10FB75R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 75 OHM 10W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW10FB75R0.pdf2.WW10FB75R0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW10FB75R0: n tekniset tiedot
Osa numero WW10FB75R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75 OHM 10W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 172659 pcs Tietolomake 1.WW10FB75R0.pdf2.WW10FB75R0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Sarja WW paneeli tila 75 Ohms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 10 75 1% B