WW10FT20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10FT20K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW10FT20K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 20K OHM 10W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW10FT20K0.pdf2.WW10FT20K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
WW10FT20K0: n tekniset tiedot
Osa numero WW10FT20K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 20K OHM 10W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82659 pcs Tietolomake 1.WW10FT20K0.pdf2.WW10FT20K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Sarja WW paneeli tila 20 kOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound