WW10FBR210
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10FBR210 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW10FBR210
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.21 OHM 10W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW10FBR210.pdf2.WW10FBR210.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
WW10FBR210: n tekniset tiedot
Osa numero WW10FBR210 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.21 OHM 10W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101062 pcs Tietolomake 1.WW10FBR210.pdf2.WW10FBR210.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Sarja WW paneeli tila 210 mOhms
Virta (wattia) 10W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 10 0.21 1% B