WW7JT45K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW7JT45K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WW7JT45K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 45K OHM 6.5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.WW7JT45K0.pdf2.WW7JT45K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WW7JT45K0: n tekniset tiedot
Osa numero WW7JT45K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 45K OHM 6.5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112091 pcs Tietolomake 1.WW7JT45K0.pdf2.WW7JT45K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Sarja WW paneeli tila 45 kOhms
Virta (wattia) 6.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WW 7 45K 5% R