LRMAM0805-R02FT5
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRMAM0805-R02FT5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRMAM0805-R02FT5
Valmistaja / merkki: TT Electronics / Welwyn
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.02 OHM 1% 1/2W 0805
lomakkeissa: LRMAM0805-R02FT5.pdf
  • Viesti
LRMAM0805-R02FT5: n tekniset tiedot
Osa numero LRMAM0805-R02FT5 Valmistaja TT Electronics/Welwyn
Kuvaus RES SMD 0.02 OHM 1% 1/2W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5395 pcs Tietolomake LRMAM0805-R02FT5.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown 0805 Paksuus (Max) ±100ppm/°C
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja LRMA
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 985-1543-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRMAM0805-R02FT5
Korkeus - Istuva (Max) 0.031" (0.80mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.02 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.02 OHM 1% 1/2W 0805