LRMAM1206-R002FT5
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRMAM1206-R002FT5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LRMAM1206-R002FT5
Valmistaja / merkki: TT Electronics / Welwyn
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.002 OHM 1% 1W 1206
lomakkeissa: LRMAM1206-R002FT5.pdf
  • Viesti
LRMAM1206-R002FT5: n tekniset tiedot
Osa numero LRMAM1206-R002FT5 Valmistaja TT Electronics/Welwyn
Kuvaus RES SMD 0.002 OHM 1% 1W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3765 pcs Tietolomake LRMAM1206-R002FT5.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 1W
Jännite - Breakdown 1206 Paksuus (Max) ±50ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja LRMA
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 985-1545-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero LRMAM1206-R002FT5
Korkeus - Istuva (Max) 0.031" (0.80mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.002 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.002 OHM 1% 1W 1206