F360.50BK75
TechflexTechflex
F360.50BK75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F360.50BK75
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK
lomakkeissa: F360.50BK75.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F360.50BK75: n tekniset tiedot
Osa numero F360.50BK75 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.5" ID PET 75' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2414 pcs Tietolomake F360.50BK75.pdf
Seinämän paksuus 0.030" (0.76mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving Sarja F360°
Muut nimet 1030-1453
F360.50BK75-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 75.00' (22.86m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant
ominaisuudet Chemical Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.560" (14.22mm) Halkaisija - Inside 0.500" (12.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 75.00' (22.86m) Väri Black