F360.75BK50
TechflexTechflex
F360.75BK50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F360.75BK50
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK
lomakkeissa: F360.75BK50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F360.75BK50: n tekniset tiedot
Osa numero F360.75BK50 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID PET 50' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2415 pcs Tietolomake F360.75BK50.pdf
Seinämän paksuus 0.030" (0.76mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving Sarja F360°
Muut nimet 1030-1455
F360.75BK50-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Nestemäinen suoja - Pituus 50.00' (15.24m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys Flame Retardant
ominaisuudet Chemical Resistant Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.810" (20.57mm) Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m) Väri Black