F360.75BK100
TechflexTechflex
F360.75BK100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: F360.75BK100
Valmistaja / merkki: Techflex
Tuotteen Kuvaus SLEEVING 0.75" ID PET 100' BLACK
lomakkeissa: F360.75BK100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
F360.75BK100: n tekniset tiedot
Osa numero F360.75BK100 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 0.75" ID PET 100' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2399 pcs Tietolomake F360.75BK100.pdf
Seinämän paksuus 0.030" (0.76mm) Kirjoita attribuutit Braided
Tyyppi Sleeving Sarja F360°
Muut nimet 1030-1454
F360.75BK100-ND
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Nestemäinen suoja -
Pituus 100' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lämmönkestävyys Flame Retardant ominaisuudet Chemical Resistant
Ympäristönsuojelu - Halkaisija - Ulkopuolella 0.810" (20.57mm)
Halkaisija - Inside 0.750" (19.05mm) Yksityiskohtainen kuvaus Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m)